Hotel Boscolo Praha

Hotelu Boscolo Praha 11 Hotelu Boscolo Praha 12 Hotelu Boscolo Praha 13 Hotelu Boscolo Praha 14 Hotelu Boscolo Praha 15 Hotelu Boscolo Praha 16 Hotelu Boscolo Praha 17 Hotelu Boscolo Praha 18 Hotelu Boscolo Praha 19 Hotelu Boscolo Praha 20 Hotelu Boscolo Praha 21 Hotelu Boscolo Praha 22

.Hotel Boscolo Prague je ideálním místem mezi moderní Prahou a Starým městem. Hotel Boscolo je unikátní svou přepychovou historickou budovou a příkladem nádherně sladěného stylu mezi výrazně architektonicky skvěle se doplňujícími dušemi vyrovnané mezi lehkostí oblouků fresek a moderní světelností skla a kovu. Luxus prostředí hotelu je přesně nastaven mezi minulostí a budoucností.


Hotel Boscolo Prague Vám nabízí ubytování v celkem 152 pokojích kde mimo jiné najdete i 11 Junior Suitů, 2 Executivní Suity a 2 Presidentská apartmá. Každý z pokojů je inspirován časem a důležitými momenty, sladěných do příjemných barev kde najdete veškerý komfort a luxus 5* hotelu. V koupelnách najdete mramor, zrcadla a nádherně měkké ručníky.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-boscolo@toprague.cz
Adresa: Senovážné náměstí 991/13 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Boscolo Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Boscolo Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 15:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Boscolo ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist