Hotel Boscolo Praha

Hotelu Boscolo Praha 11 Hotelu Boscolo Praha 12 Hotelu Boscolo Praha 13 Hotelu Boscolo Praha 14 Hotelu Boscolo Praha 15 Hotelu Boscolo Praha 16 Hotelu Boscolo Praha 17 Hotelu Boscolo Praha 18 Hotelu Boscolo Praha 19 Hotelu Boscolo Praha 20 Hotelu Boscolo Praha 21 Hotelu Boscolo Praha 22

.Hotel Boscolo Prague je ideálním místem mezi moderní Prahou a Starým městem. Hotel Boscolo je unikátní svou přepychovou historickou budovou a příkladem nádherně sladěného stylu mezi výrazně architektonicky skvěle se doplňujícími dušemi vyrovnané mezi lehkostí oblouků fresek a moderní světelností skla a kovu. Luxus prostředí hotelu je přesně nastaven mezi minulostí a budoucností.


Hotel Boscolo Prague Vám nabízí ubytování v celkem 152 pokojích kde mimo jiné najdete i 11 Junior Suitů, 2 Executivní Suity a 2 Presidentská apartmá. Každý z pokojů je inspirován časem a důležitými momenty, sladěných do příjemných barev kde najdete veškerý komfort a luxus 5* hotelu. V koupelnách najdete mramor, zrcadla a nádherně měkké ručníky.


V podmanivé české metropoli, kde stále přetrvává kouzlo minulosti a tajemství záhad, tam najdete stejně kouzelné místo: Luxusní hotel Boscolo Prague, který je postaven v neo-klasickém stylu. Najdete zde jedinečný luxus a pohodlí který se prolíná od pokojů k restauraci, od Lobby baru Cigar do krytého bazénu s neobyčejsou mozaikovou podlahou. Vůni starého dřeva a nádheru nejlepšího mramoru, elegantní povrchové úpravy a ozdobené štuky to vše najdete v našem exkluzivním hotelu.


Není pochyb o tom, proč si vybrat právě náš 5-hvězdičkový hotel Boscolo Prague. A protože je to Boscolo Luxury Hotel a jen tady víte, že můžete najít rafinovanou atmosféru, která dává znak luxusu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-boscolo@toprague.cz
Adresa: Senovážné náměstí 991/13 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Boscolo Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Boscolo Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 15:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist